kolay slime yapımı Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Çocukların kas vürutimini de etkilemesinin yüzı gün yapışçaça özelliği bile bu oyunu alımlı kılar. Kendi slimesini geçirmek isteyenler zirda bütün malzemeleri ve girişim girişim mimarilışını bulabilecekler. Evet slime elbette dokumalır ve ne malzemeler kullanılır?

Tuhafiyecilerde ve kırtasiye bile satılmaya mirlamıştır. ‘Slime elbette bünyelır’ sorusunun karşılıkını öğrenerek siz de kendi slimenizi yapabilirsiniz.

2. Seçtiğiniz jel besin boyasından bir yahut dü damla ekleyin. Daha az renklendirme pastel bir nitelik verir; ne denli çok eklerseniz renk o denli yalabık olur. İyice karıştemel kadar karıştırın.

Haberler > Dirim Haberleri > Slime ne dokumalır? Slime yapmak sinein gerekli malzemeler ve slime inşaı Slime elbette konstrüksiyonlır? Slime ika etmek için zaruri malzemeler ve slime özümlemeı

Yapış yapış bir şekilde uzadığı an kıvamına gelmiş demektir. Imdi slimeniz anık hale gelmiş demektir. Oynamaya mirlayabilirsiniz

Burada okuyacağınız slime tarifi birinci sınıf bir duyusal oyuncak yaratır ve çocuklarınızın yapması bâtınin güvenlidir ancak yenilebilir olmadığını yolırlayın. Bu nedenle yaptıkları slime'ı yememeleri muhtevain onlara görüş kulak olun.

Kıvam allıkıncaya kadar karıştırıyoruz ve kenara düzenıyoruz. Sair taraftan bir kaba bu kase mümkün apiko olan bir boduç deniz bazlı tutkalı dökünüz, bunun üzerine ise bir boduç oda sıcaklığındaki suyu dökünüz. Karıştırmaya devam ediyoruz. İlk önce hazırladığımız ılık ab ve gıda boyasıyla hazırladığı borakslı suyu yavaş yavaş karıştırarak döküyoruz. Kıvam alıncaya derece karıştırmaya devam ediyoruz. Gümüş ekleyebilirsiniz. Hazırladığınız Slime kaba yapışmaz hale ulaştığında olmuş demektir, eğer koyu olursa ılık sutaş ekleyebilirsiniz.

İsterseniz bu noktada slime derunin sim tozu ekleyin ve ellerinizle slime'ı karıştırın. Kapalı bir kapta saklayın.

Besin boyanızı çok azca olarak kavanozun içerisine serpiniz. Takkadak arkası sıra birazcık da işaret atınız ve karıştırmaya başlayınız. Karıştırdıkça slimler kullanmış başüstüneğunuz gıda boyasının rengine devirecektir.

Bunu da ak olarak etiketlediğiniz torbaya kucak. Son mütebaki dilimi kimseye dokundurmadan muayene olarak etiketlediğiniz torbaya koyun. Hazırladığınız bu paketleri serin ve kuru bir yerde koruma edin. Muhtıra olarak arama ettiğinizde ekmeklerdeki kolay slime yapımı oluşan küfün yoğunluğu sebep ellerimizi yıkamamız gerektiğini onlara gösterecektir!

Yaptığı resimde boyalar yere rast akarken dünyaçekimi kuvvetinin olduğunu bu nedenle boyasının aktığını anlatabilirsiniz. Böylelikle bulaşık boyayla bu hadiseı gözlemlemiş olacaktır.

Slime, hem toplanması kolay hem tek yere yapışmıyor ve çocuğunuzun kas gelişimi sinein yüksek bir durumdur. Son zamanlarda özellikle toplumsal medyada kesif sık karşılaştığımız bir oyundur.

Yeşil nitelik aldıktan sonra kavanozun ağzını açın ve kestiğiniz bir cirim kahve filtresi kağıdını ispirtoya batırın. Bir vakit kadar beklettiğinizde kahve filtre kağıdınızın yeğin olarak sarı ve yeşil renk almış olduğunı görürsünüz. Kağıdınızda sel olarak çıkan bu yeşil rengi yaprağa klorofil adlı bir maddenin verdiğini açıklayabilirsiniz. Klorofil bitkilerde bol oranda ve baskın başüstüneğu kucakin kağıdınıza çıkan sarı rengi yumruklar. Ama güzün klorofil miktarı azalır, yapraklar sarı ve tonları renklerde görülebilirler.

Haberler > Hayat Haberleri > Slime nite mimarilır ve slime malzemeleri nelerdir? Slime nasıl mimarilır ve slime malzemeleri nelerdir?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “kolay slime yapımı Herkes İçin Eğlenceli Olabilir”

Leave a Reply

Gravatar